Productdetails
| Productnaam | Paarse PP-gaaszak van 11,3 kg (25 lb) voor uien |
| Afmetingen (breedte*lengte) | 1) 30*60 cm Draagvermogen: 8 kg 2) 35*60 cm Draagvermogen: 10 kg |
| Kleur | Zwart, geel, rood, oranje, wit, roze, groen, enz. |
| Logo | Met of zonder logo, of aangepast. |
| Gewicht | 18g-80g, of op maat gemaakt |
| Weven | Rondgebreid, platbinding, kettinggebreid, Leno mesh tas |
| Behandeling | met of zonder UV-behandeling |
| Bovenkant van de tas | Met of zonder trekkoord |
| Onderkant van de tas | gestikt |
| MOQ | 10.000 stuks per zeetransport |
| Pakket | 2000 stuks per bundel (baal) of op maat gemaakt. |
| Levertijd | 10-20 dagen |
| Handelsterm | EXW LINYI; FCA GUANGZHOU OF SHAGNHAI FOB QINGDAO, CIF, CFR |
| Betaling | T/T of L/C op zicht; Western Union |
| Voorbeelden | Er zijn gratis proefmonsters beschikbaar. |
Bedrijfsprofiel:
| Bedrijfsnaam | LINYI DONGYI IMPORT&EXPORT CO.,LTD |
| Bedrijfstype | Fabrikant/fabriek & handelsonderneming |
| Belangrijkste producten | PP-geweven zakken, BOPP-geweven zakken, PP-geweven zakken op rol, PE-gaaszakken, jumbozakken en andere plastic zakken. |
| Certificaat voor beheersysteem | ISO 9000, certificaat voor voedselveiligheid |
| Locatie | Linyi-stad, provincie Shandong |
Sollicitatie
De PP-gaaszak, ook wel gaasnet genoemd, wordt gebruikt voor het verpakken van groenten zoals aardappelen, tomaten, bonen, koffie, maïs, fruit zoals appels, sinaasappels, perziken, schillen, enz.
Het is gemaakt van PE- of PP-materiaal. Het is verkrijgbaar in verschillende kleuren, zoals paars, donkergroen, zwart, rood en blauw. De netzakken kunnen ook bedrukt worden met uw eigen reclame-uiting op papier. Deze netzakken zijn ideaal voor het verpakken van artikelen in kleine zakjes van bijvoorbeeld 2 of 5 kg, perfect voor de verkoop in de supermarkt. Ze kunnen voorzien worden van een trekkoord, waardoor klanten ze gemakkelijk mee kunnen nemen.
Waarom voor ons kiezen?
1. We hebben ruime ervaring in de productie van netzakken voor uien, knoflook, sinaasappels, pinda's, enz. 2. We zijn lid van Alibaba en de Chinese Vereniging voor de Verwerking van Kunststofproducten.
3. We kunnen meshzakken in verschillende kleuren leveren, meer dan 500.000 stuks, met behulp van verschillende productielijnen.
4. Grootste stofbreedte 6m/8m, folie 20m
5. ISO-, TUV-, BV- en SGS-gecertificeerd
6. Mogelijkheid om het logo van de klant af te drukken
7. Bezoek veel kermissen zoals de Canton Fair;












