Productdetails
| Productnaam | 10lb leno netzak voor 25kg uien en schelpen |
| Afmetingen (breedte*lengte) | 1) 30*60 cm Draagvermogen: 8 kg 2) 35*60 cm Draagvermogen: 10 kg |
| Kleur | Zwart, geel, rood, oranje, wit, roze, groen, enz. |
| Logo | Met of zonder logo, of aangepast. |
| Gewicht | 18g-80g, of op maat gemaakt |
| Weven | Rondgebreid, platbinding, kettinggebreid, Leno mesh tas |
| Behandeling | met of zonder UV-behandeling |
| Bovenkant van de tas | Met of zonder trekkoord |
| Onderkant van de tas | gestikt |
| MOQ | 10.000 stuks per zeetransport |
| Pakket | 2000 stuks per bundel (baal) of op maat gemaakt. |
| Levertijd | 10-20 dagen |
| Handelsterm | EXW LINYI; FCA GUANGZHOU OF SHAGNHAI FOB QINGDAO, CIF, CFR |
| Betaling | T/T of L/C op zicht; Western Union |
| Voorbeelden | Er zijn gratis proefmonsters beschikbaar. |
Bedrijfsprofiel:
| Bedrijfsnaam | LINYI DONGYI IMPORT&EXPORT CO.,LTD |
| Bedrijfstype | Fabrikant/fabriek & handelsonderneming |
| Belangrijkste producten | PP-geweven zakken, BOPP-geweven zakken, PP-geweven zakken op rol, PE-gaaszakken, jumbozakken en andere plastic zakken. |
| Certificaat voor beheersysteem | ISO 9000, certificaat voor voedselveiligheid |
| Locatie | Linyi-stad, provincie Shandong |
Gebruiksvoordelen
De netzak, ook wel netnet genoemd, wordt gebruikt voor het verpakken van groenten zoals aardappelen, tomaten, bonen, koffie, maïs, fruit zoals appels, sinaasappels, perziken, schillen, enz.
We noemen ze meestal netzakken voor uien, netzakken voor aardappelen of kleine netzakken met trekkoord voor eieren. Ze zijn gemaakt van PE- of PP-materiaal. De netzakken kunnen producten met verschillende gewichten bevatten, zoals 2 kg, 5 kg, 10 kg, 15 kg, 20 kg, 25 kg, tot wel 50 kg. Laat ons het volume en het gewicht van het product weten, dan adviseren wij u de meest geschikte zak.
Ook kan de afmeting van de netzak variëren vanwege de flexibiliteit, dus het is normaal dat de netzak tot 2 cm groter of kleiner is.
Voordat u een grote bestelling plaatst van netzakken, sturen we u een gratis monster.
Waarom voor ons kiezen?
● Een van de grootste leveranciers van netzakken in China;
● Alibaba Gouden Geverifieerde Leveranciers;
● Internationale goedkeuringen;
● Flexibele bestelhoeveelheid
● Aangeboden door distributeur;
● Gratis proefmonsters












